본문 바로가기

상품 검색

장바구니0

회원로그인

회원가입

오늘 본 상품 0

없음

حریف رز ناماجوناس اقدامات شدیدی را برای افزایش وزن انجام می دهد > 자유게시판

حریف رز ناماجوناس اقدامات شدیدی را برای افزایش وزن انجام می دهد

페이지 정보

작성자 작성일 24-10-06 04:14 조회 13 댓글 0

본문

دنور، کلورادو - 12 ژوئیه: تریسی کورتز در طول وزن کشی UFC در شرایتون روی ترازو ژست می گیرد ... [+] هتل مرکز شهر دنور در 12 ژوئیه 2024 در دنور، کلرادو. (عکس توسط Josh Hedges/Zuffa LLC از طریق Getty Images)
Zuffa LLC از طریق Getty Images رویداد اصلی UFC Combat Dark Capital of Colorado در جمعه شب تقریباً در خطر بود.
با این حال، تریسی کورتز، جایگزین دیرهنگام میسی باربر، با کاهش وزن سخت مبارزه کرد تا مبارزه برجسته در برابر رز ناماجوناس را رسمی کند – اما او مجبور شد فداکاری کند. کورتز در اولین تلاش خود حداکثر وزن 126 پوندی را از دست داد.
کورتز احساساتی که مصمم بود انکار نشود، پس از کوتاه کردن تکه‌ای از موهایش به وزن 126 پوندی بازگشت.
کورتز عکسی را گرفت که ممکن است تبدیل به یک عکس نمادین شود، دسته‌ای از قفل‌های بریده شده را در دست راست خود نگه داشته در حالی که روی ترازو ایستاده بود و با سمت چپ خود به آسمان اشاره کرد.
دنور، کلورادو - 12 ژوئیه: تریسی کورتز در طول وزن کشی UFC در شرایتون روی ترازو ژست می گیرد ... [+] هتل مرکز شهر دنور در 12 ژوئیه 2024 در دنور، کلرادو. (عکس توسط Kid Hedges/Zuffa LLC از طریق Getty Images)
Zuffa LLC از طریق Getty Images گزینه کوتاه کردن مو بی سابقه نیست. من در سال 2023 در مسابقات لیگ مبارزان حرفه ای وزنه زدم که عیسی پیندا سر خود را برای وزنه زدن برای یکی از مسابقات پلی آف تراشید.
مانند پیندا، کورتز نمی خواست فرصت بزرگش از بین برود. او در یک اطلاعیه کوتاه وارد میدان شد تا در مقابل نماجوناس قرار بگیرد، و اگر قادر به رقابت نبود یا مجبور می شد بخشی از کیفش را قربانی کند، این فرصت عظیم را کم رنگ یا کاملاً از بین می برد.
فوربس برای شما بهترین ماوس گیمینگ را که هدف شما را بهبود می‌بخشد، انتخاب کرد. اما اگر او بتواند ناراحتی یک تالار مشاهیر آینده را از بین ببرد، فداکاری و پیروزی کورتز در تصویری که در حالی که موهایی را که رها کرده بود گرفته تا وزنش را در دست گرفته جاودانه شود.
انتظار نداشته باشید ناماجوناس نسبت به فداکاری کورتز خیلی حساس باشد. به هر حال، قهرمان سابق دو دوره وزن کاه UFC از این نگاه به زیر آمده است...
هوستون، تگزاس - 01 اکتبر: رز ناماجوناس در اکتبر 2015 در هیوستون، تگزاس. (عکس از جاش ... [+] Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images)
Zuffa LLC از طریق Getty Imagesبرای این نگاه...
لاس وگاس، NV - 01 ژانویه: رز ناماجوناس در طول یک جلسه پرسش و پاسخ قبل از UFC با طرفداران تعامل می کند ... [+] وزن کشی 195 در مرکز کنفرانس بزرگ MGM در 1 ژانویه 2016 در لاس وگاس، نوادا. (عکس توسط Jolly Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC از طریق Getty Images)
Zuffa LLC از طریق Getty Images به جایی که او اکنون در طول حرفه داستانی خود در UFC در آن قرار دارد.
دنور، کلورادو - 10 ژوئیه: رز ناماجوناس در یک جلسه عکس UFC در ژوئیه برای یک پرتره ژست می گیرد ... [+] 10، 2024 در دنور، کلرادو. (عکس از Mike Roach/Zuffa LLC از طریق Getty Images)
Zuffa LLC از طریق Getty ImagesNamajunas از اینکه فرصتی برای «نشان دادن [باربر] چه خبر است» کمی ناراحت بود، بنابراین کورتز دریافت کننده این انتقال انرژی است.
در اینجا نگاهی به تمام نتایج وزن کشی برای رویداد و اطلاعات نحوه تماشای آن است.
کارت اصلی (ESPN/ESPN+، 10 شب به وقت شرقی)

* وزن مگس زنان: رز ناماجوناس (124.75) در مقابل تریسی کورتز (126)
* وزن کم وزن: سانتیاگو پونزینبیو (171) در مقابل مسلم سالیخوف (171)
* سبک وزن: درو دوبر (155) در مقابل ژان سیلوا (155)
* وزن کم وزن: گابریل بونفیم (171) در مقابل آنگه لوسا (170)
* وزن پر: جولیان اروسا (145.5) در مقابل کریستین رودریگز (145.5)
* وزن میانی: عبدالرزاق الحسن (185) در مقابل کودی براندیج (185.5)
کارت مقدماتی (ESPN/ESPN+، ۷ بعدازظهر به وقت شرقی)

* وزن پرواز: چارلز جانسون (125.5) در مقابل جاشوا وان (125)
* وزن پرواز: یاسمین جاسوداویسیوس (125) در مقابل فاطمه کلین (125)
* وزن کم وزن: دامون بلکشیر (135.5) در مقابل مونتل جکسون (135)
* وزن پرواز: ماریا آگاپووا (125) در مقابل لوانا سانتوس (125)
* وزن میانی: جاش فرمد (186) در مقابل آندره پتروسکی (185.5)
* وزن کم وزن: ایوان الدر (170) در مقابل داریوس فلاورز (170)
من را در توییتر دنبال کنید. برایان مازیک از سال 2011 به دنبال بازی‌های ویدیویی و ورزش‌های رزمی بودم. من برای Bleacher Report، The Ring، Mic و یکی از بنیانگذاران کانال یوتیوب ورزش های رزمی The Defend Guys هستم. من همچنین کانال Alone Mazique یوتیوب را از سال 2009 اجرا و راه اندازی کرده ام.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

If you have any kind of questions regarding where and how to utilize اخبار قیمت خودرو مونتاژی, you could contact us at our own page.

댓글목록 0

등록된 댓글이 없습니다.

회사소개 개인정보 이용약관
Copyright(C) ESSENJUN. All Rights Reserved.
상단으로