본문 바로가기

상품 검색

장바구니0

회원로그인

회원가입

오늘 본 상품 0

없음

Hakkında herşey Oyunlar > 자유게시판

Hakkında herşey Oyunlar

페이지 정보

작성자 작성일 24-08-21 05:17 조회 5 댓글 0

본문

Senenin en çok mevzuşulan oyunlarından birisi olan Among Us ile 5 ila 10 kişiye kadar aynı anda oyun oynayabiliyorsunuz. Ekip halinde çhileışıp aranızdaki casusu keşfetmek en önemli göreviniz, eğer casus iseniz ekipten birisi kabilinden davranmak zorundasınız.

Eğer hala denemedikleriniz var ise, bu 12 oyuna mutlaka bir şans vermenizi ve yaratıcı kurguları içerisinde kendinizi ve oyun tutkunuzu yine ayyaşfetmenizi öneririz. Millenicom’un ali hızlı fiber internet paketleri sebebiyle saatler süren oyun deneyiminiz boyunca kesintisiz temasnın keyfini çıkarabilirsiniz.

En azca 4 zat taç yana ulaştığında sefa alarak ve kelimeleri bir kontrol sihirbazı üzere bir araya getirdiğimiz tabu oyunu, yılbaşı gecesinin aktörlerinden birisi olabilir.

Bununla beraber tarayıcı oyunlarının günümüzde online olması yüz entelekt olarak ihvanımızla neşeli videoteyp oyunları oynama şansını daha çok sık sık buluyoruz.

Ihvanınızla oynayabileceğiniz bir hareketli RPG olan Roblox, oyundan beklentisi zevküsefa olanların bir numalarından. Konstrüksiyonsı gereği arkadaşlarınızla Roblox dünyasında yeni bölgeler ve özellikler ayyaşfede biliyor, RPG'nin doğkakımı gereği kendi hikayenizi kendiniz makaslamakyorsunuz.

HakkındaOyun vüruttiricileriReklamcılıkÇocuk düzlükıKariyerŞartlar ve KoşullarGizlilikBütün oyunlar

Kutu oyunları oynamayı seviyorsanız Catan’ı bilmemeniz sağlam olabilir değil. Catan Universe’bile online bir şekilde arkadaşlarınızla Catan oynayabilirsiniz. Az çok sefalı bir kutu oyunu olan Catan’ın tarayıcı oyunu da dayanıklı tatlı diyebiliriz.

bence eksiksiz bir oyun lakin sözde iki insan bando oluyo 4 koca oynuyorum yalnız güya küme gibiler

Bu arada yapımın en düzgün Half Life fanatik mimarimlarından birisi olduğunu da afişe etmek gerekiyor. Steam değerlendirmesi: Çok yararlı

Dünyanın en pop hareketli oyunlarından biri olan Mobile Legends: Bang Bang üzerine bilmen müstelzim anayasa bilgileri sıraladık.

Bu arada Pokemon yaradılışınız kabardıysa direkt olarak tercih edebileceğiniz yegane oyun Pokemon ShowDown. Hoş iyi bir Pokemon fanıysanız bu oyunu bilmiyor olma şansınız dayanıklı yok.

Birkötü farklı kelimenin mekân aldığı Tabu uygulamasında maruz süre içinde size gösterilen kelimeyi, anahtar kelimeleri kullanmadan eşinize anlatmalkaloriız. 21.00 itibariyle kapanacağımız evlerimizde oynayacağımız favori oyunlarımız arasına Tabu uygulamasını da ekliyoruz.

Özellikle anime severlerin muhtemelen henüz önce adını duymuş başüstüneğu Genshin Impact, Teyvat dünyasına ulaşan bir turist olarak hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz bir gösteriş suni (role playing) oyunu. Oyunun ilk seviyesinde bir sahilde uyanarak kaybolan ahiinizi bulmaya çkırmızııştığınız oyunda semere toplayarak, aletler icat ederek ve canlı ya da ölmüş sağlam çok ateş ile koçaklamaarak seviye süvariyorsunuz.

Abiciğim bize de ihraz şansı verseniz bile diyorum hani bizde bir ihraz duygusu neymiş öğrenelim yaw.Bu ne 1 kartvizitım kalıyor sonra biri +4 çektiriyor olan yeniden bana oluyor.OYUNDAN SOĞUDUM YAA. Fakat bu sefer olan bana değil size oldu çünkü bir elan oynamayacağım.

Listemizdeki en enteresan oyunlardan biri olur. Dünyayı gezip biraz henüz kuruntu edinebileceğiniz enteresan bir oyun. Haritalarda ölçüsüz bir alana bırakılıyor ve dünyanın neresinde başüstüneğunuzu oran etmeye çalışıyorsunuz.

댓글목록 0

등록된 댓글이 없습니다.

회사소개 개인정보 이용약관
Copyright(C) ESSENJUN. All Rights Reserved.
상단으로